Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Rozumiem i zgadzam się

Zapraszamy na Bracką

Apartamenty Bracka 6 to miejsce, które powstało specjalnie, aby zapewnić Państwu idealny pobyt w Krakowie. Naszym celem jest zagwarantowanie  maksymalnej wygody oraz luksusu, a także troska, aby wrażenia po pobycie były wyjątkowe i niezapomniane.

Kraków – miasto Królów Polskich - znane na całym świecie z unikatowych zabytków oraz niepowtarzalnej atmosfery. Bracka natomiast to najbardziej kultowa z ulic Krakowa, gdzie doskonale mogą Państwo poczuć ducha miasta oraz jego tętniące życie nocne. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie luksus i wygoda przeplata się z wyjątkowym klimatem, jaki poczują Państwo tylko w Krakowie. Lokalizacja naszych Apartamentów tuż przy Rynku Głównym, klimatyczne kafejki, zabytkowe kamienice sprawią, że będą Państwo zachwyceni wizytą na Brackiej 6.

Z doświadczenia wiemy, że o wrażeniach decydują szczegóły i dlatego dbałość o każdy element stała się naszym celem. Wyzwaniem dla nas było połączenie zabytkowej zabudowy z nowoczesnością. Z jednej strony zachowane zostały zabytkowe elementy stolarki oraz odsłonięte fragmenty murów sprzed 500 lat, z drugiej, mieszkania zostały komfortowo wyposażone we wszystkie elementy wysokiej klasy aparthotelu - klimatyzację, wentylację mechaniczną, wyciszenie ścian i okien, ogrzewanie podłogowe, telewizję satelitarną,  sieć WiFi dla posiadaczy własnych komputerów oraz w pełni wyposażone kuchnie.

Nasz system kart, nie tylko zapewnia pełne bezpieczeństwo, ale również będzie dla Państwa wielką wygodą. Ponadto oferujemy Państwu darmowy i nieograniczony dostęp do Internetu, możliwość korzystania z komputera i drukarki, sejf w pokoju a także stacje dokujące z możliwością słuchania własnej muzyki z iphon'a lub ipod'a.

Nasza Strona internetowa umożliwia rezerwację pokoju w trybie online w ciągu kilku minut. Odbierzemy Państwa z lotniska, dworca lub każdego wskazanego przez Państwa miejsca.

 

Rezerwacja online

Wybierz datę pobytu

Dostępność pokoi

Apartament
0
Studio Executive
0
Studio Deluxe
0
Studio Superior
0